PRODUKCJA

Odbiór Materiałów

Materiały dostarczane na samochodach lub transportem kolejowym są identyfikowane i kontrolowane, następnie składowane w naszym magazynie o powierzchni 5 000 m2.

Wstępne Śrutowanie Blach

Przed rozpoczęciem cięcia i spawania, wszystkie blachy są wstępnie śrutowane w celu usunięcia zanieczyszczeń powierzchniowych. Na koniec tego procesu każda blacha jest oznaczona indywidualnym kodem, co gwarantuje pełną identyfikowalność materiałów.

Od Blachy
do Konstrukcji

Nasze trzy maszyny do cięcia tlenowego i plazmowego sterowane CAD-CAM są wyposażone w głowice o zmiennym kącie. Na największym stole o długości 54 m i szerokości 5,5 m mamy możliwość cięcia blach o grubości 200 mm.

Zwijanie 4-Walcowe

Naszym zaawansowanym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie zwijać blachy o grubości do 100 mm, szerokości 3 m, do maksymalnej średnicy 6,5 m.

Spawanie Stali

Najnowsze technologie spawania w połączeniu z manipulatorami gwarantują ustawienie konstrukcji w najbardziej optymalnych pozycjach spawalniczych.

Duże Zdolności
Obróbki CNC

Kompleksowa obróbka elementów konstrukcji stalowych o dużych wymiarach to nasza specjalność. Najnowocześniejsze centra obróbcze CNC pozwalają nam obrabiać kołnierze śrubowe (flansze) o dużej średnicy, a także konstrukcje wysięgnikowe do dużych dźwigów.

Czyszczenie & Malowanie

Czyszczenie, śrutowanie, metalizacja i malowanie są wykonywane w pełnej kontroli procesu, w obszarze o łącznej powierzchni 5 000 m2.

Montaż Końcowy
& Magazynowanie

Poprzez ciągłe wdrażanie nowych działań na odcinku montażu końcowego, które mają wpływ na bezpieczeństwo, staliśmy się solidnym i preferowanym w świecie dostawcą konstrukcji stalowych.

Od prefabrykacji po montaż dużych konstrukcji stalowych, w których kluczowe są: precyzja, bezpieczeństwo, know-how i ergonomia – zatem jakość, identyfikowalność i wydajność to tylko niektóre z naszych wyróżników.

Ciągłe skupienie się firmy E-Towers na poprawianiu wyników ukazuje nas jako solidnego partnera dla obecnych i przyszłych klientów.